MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS I CYKLOSPORT
W KONKURENCJACH TOROWYCH
8-10.06.2018 r. - ŁÓDŹ

Pierwsze Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport w konkurencjach torowych zostały rozegrane
w dniach 5-6.06.2015 r na torze kolarskim Klubu Sportowego "Społem" w Łodzi przy ul. Północnej 36.

Podczas zawodów wyłoniono 37 Mistrzów Polski
w siedmiu konkurencjach.


Zwycięzcy poszczególnych konkurencji:

2000 m kobiety K-20: Karolina Zielińska
2000 m kobiety K-30: Dorota Rajska (TrackCycling.pl
Sprint  kobiety  K-30: Dorota Rajska (TrackCycling.pl) 
     
Sprint mężczyźni AM20: Marcin Rosłaniec (ŁTC Łódź) 
3000 m mężczyźni AM20: Marcin Rosłaniec (ŁTC Łódź)
Scratch mężczyźni AM20: Marcin Rosłaniec (ŁTC Łódź
 1 km mężczyźni AM20: Marcin Rosłaniec (ŁTC Łódź
 Wyścig punktowy mężczyźni AM20: Jakub Baranowski (ŁTC Łódź)
     
 Sprint mężczyźni  M30: Adam Marciniak (Wolmax Łódź)
 3000 m mężczyźni M30: Paweł Czarnecki (KK Żoliber)
Scratch mężczyźni M30: Krzysztof Wolski (Wolmax Ozorków)
1 km mężczyźni M30: Paweł Czarnecki (KK Żoliber)
 Wyścig punktowy mężczyźni  M30: Adrian Świderski
     
 Sprint mężczyźni M40A: Andrzej Wesołowski (Piast Szczecin)
 3000 m mężczyźni M40A: Adrian Jach (Danielo)
 Scratch mężczyźni M40A: Adrian Jach (Danielo)
 1 km mężczyźni M40A: Andrzej Wesołowski (Piast Szczecin)
 Wyścig punktowy mężczyźni  M40A i B: Jan Zugaj
Sprint mężczyźni M40B: Grzegorz Turkiewicz
3000 m mężczyźni M40B: Mariusz Piasecki (Gatta Bike Team)
Scratch mężczyźni M40B: Michał Jędrzejewski
1 km mężczyźni M40B: Grzegorz Krejner
     
Sprint mężczyźni M50A: Janusz Włodarczyk
3000 m mężczyźni M50A: Dariusz Leduchowski
Scratch mężczyźni M50A: Janusz Włodarczyk
1 km mężczyźni M50A: Dariusz Leduchowski
Wyścig punktowy mężczyźni  M50A: Zbigniew Szkołuda
Sprint mężczyźni M50B: Franciszek Harbacewicz (JF Duet Goleniów)
3000 m mężczyźni M50B: Franciszek Harbacewicz (JF Duet Goleniów)
 Scratch mężczyźni M50B: Franciszek Harbacewicz (JF Duet Goleniów)
1 km mężczyźni M50B: Franciszek Harbacewicz (JF Duet Goleniów)
     
Sprint mężczyźni M70A: Radosław Myszkowski
3000 m mężczyźni M70A: Radosław Myszkowski
1 km mężczyźni M70A: Jerzy Podgórski
     
Sprint drużynowy:   Adam Marciniak, Łukasz Bolonek, Krzysztof Wolski