MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS I CYKLOSPORT
W KONKURENCJACH TOROWYCH
7-9.06.2019 r. - ŁÓDŹ
Imię Nazwisko Klub Konkurencje:
Grzegorz Przybyłek STC STARGARD 3000 m indywidualnie na dochodzenie mężczyźni
scratch
wyścig punktowy
1 km indywidualnie
Monika Skóra NIEZRZESZONA 200 m ze startu lotnego - eliminacje do sprintu
scratch
1 km indywidualnie
wyścig eliminacyjny
sprint drużynowy
Piotr Mucha NTS SPECTRUMBIKE-ELMAR 3000 m indywidualnie na dochodzenie mężczyźni
wyścig punktowy
1 km indywidualnie
Marek Mianowski BO-GO Szczecin 200 m ze startu lotnego - eliminacje do sprintu
scratch
wyścig punktowy
wyścig eliminacyjny
Marek Piwowarski Wrocławski Welodrom 200 m ze startu lotnego - eliminacje do sprintu
Piotr Lis Team Merx Wągrowiec 3000 m indywidualnie na dochodzenie mężczyźni
scratch
wyścig punktowy
wyścig eliminacyjny
Maciej Sikors VARSO 200 m ze startu lotnego - eliminacje do sprintu
scratch
wyścig punktowy
wyścig eliminacyjny
Ryszard Kołacki Merx Team Wągrowiec 200 m ze startu lotnego - eliminacje do sprintu
3000 m indywidualnie na dochodzenie mężczyźni
scratch
wyścig punktowy
1 km indywidualnie
wyścig eliminacyjny
Marek Skórski ALKS STAL OCETIX GRUDZIĄDZ 200 m ze startu lotnego - eliminacje do sprintu
1 km indywidualnie
sprint drużynowy
Marek Kozicki GK PIAST SZCZECIN 200 m ze startu lotnego - eliminacje do sprintu
1 km indywidualnie
Roger Głowacki niestowarzyszony scratch
wyścig punktowy
wyścig eliminacyjny
Aleksandra Aust niestowarzyszona scratch
wyścig punktowy
1 km indywidualnie
wyścig eliminacyjny
Sławomir Spławski Merx Team Wągrowiec 3000 m indywidualnie na dochodzenie mężczyźni
scratch
wyścig punktowy
wyścig eliminacyjny
Janusz Dębowski Niezrzeszony scratch
wyścig drużynowy na dochodzenie
Piotr Lewandowski PTC Pabianice scratch
wyścig punktowy
Artur Spławski Merx Team Wągrowiec 3000 m indywidualnie na dochodzenie mężczyźni
scratch
wyścig punktowy
wyścig eliminacyjny
Kazinierz Dubas MERX TEAM WĄGRIEC 200 m ze startu lotnego - eliminacje do sprintu
2000 m indywidualnie na dochodzenie kobiety
scratch
wyścig punktowy
1 km indywidualnie
wyścig eliminacyjny
Mirosław Jaszowski MERX TEAM WĄGRIEC 2000 m indywidualnie na dochodzenie kobiety
scratch
wyścig punktowy
1 km indywidualnie
Grzegorz Turkiewicz GATTA BIKE-RS 200 m ze startu lotnego - eliminacje do sprintu
3000 m indywidualnie na dochodzenie mężczyźni
scratch
wyścig punktowy
1 km indywidualnie
wyścig eliminacyjny
Mateusz Szczypiór LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW DANIELO SPORTSWEAR 200 m ze startu lotnego - eliminacje do sprintu