MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS I CYKLOSPORT
W KONKURENCJACH TOROWYCH
8-10.06.2018 r. - ŁÓDŹ
Imię Nazwisko Klub Konkurencje:
Marek Mianowski GK PLANET X-BOGO Szczecin 200 m ze startu lotnego - eliminacje do sprintu
3000 m indywidualnie na dochodzenie mężczyźni
scratch
wyścig punktowy
1 km indywidualnie
wyścig eliminacyjny
ANNA RZĄSOWSKA AIRBIKE TEAM 200 m ze startu lotnego - eliminacje do sprintu
2000 m indywidualnie na dochodzenie kobiety
1 km indywidualnie
Monika Skóra NaSzosie Team 200 m ze startu lotnego - eliminacje do sprintu
2000 m indywidualnie na dochodzenie kobiety
scratch
1 km indywidualnie
Grzegorz Przybyłek STC STARGARD 200 m ze startu lotnego - eliminacje do sprintu
wyścig punktowy
1 km indywidualnie
Dorota Rajska Niezrzeszony 200 m ze startu lotnego - eliminacje do sprintu
2000 m indywidualnie na dochodzenie kobiety
scratch
1 km indywidualnie
wyścig eliminacyjny
sprint drużynowy
Wojciech Krasowski Niezrzeszony 200 m ze startu lotnego - eliminacje do sprintu
1 km indywidualnie
sprint drużynowy
Marcel Laurenz HRC Hannover 200 m ze startu lotnego - eliminacje do sprintu
sprint drużynowy
Grzegorz Golonko BikeAcademy.pl 200 m ze startu lotnego - eliminacje do sprintu
3000 m indywidualnie na dochodzenie mężczyźni
1 km indywidualnie
Marcin Tomaszewski NEXUS TEAM 200 m ze startu lotnego - eliminacje do sprintu
scratch
wyścig punktowy
1 km indywidualnie
wyścig eliminacyjny
Mateusz Szczypiór Luks Dwójka Danielo Sportswear Stryków 200 m ze startu lotnego - eliminacje do sprintu
3000 m indywidualnie na dochodzenie mężczyźni
1 km indywidualnie
Martin Thompson Team Nexus 3000 m indywidualnie na dochodzenie mężczyźni
scratch
wyścig punktowy
1 km indywidualnie
Anna Jarząbek Lindholm Mybikepl, Velodame 2000 m indywidualnie na dochodzenie kobiety
scratch
Piotr Sitarz niezrzeszony 3000 m indywidualnie na dochodzenie mężczyźni
scratch
wyścig punktowy
1 km indywidualnie
wyścig eliminacyjny
Leszek Sobieszek LUKS DWÓJKA DANIELO SPORTSWEAR STRYKÓW 200 m ze startu lotnego - eliminacje do sprintu
sprint drużynowy
MAREK SKÓRSKI NIEZRZESZONY 200 m ze startu lotnego - eliminacje do sprintu
1 km indywidualnie
wyścig eliminacyjny
sprint drużynowy
Paweł Czarnecki KK ŻOLIBER 3000 m indywidualnie na dochodzenie mężczyźni
scratch
wyścig punktowy
wyścig eliminacyjny
sprint drużynowy
wyścig drużynowy na dochodzenie
Wojciech Krasowski Niezrzeszony 200 m ze startu lotnego - eliminacje do sprintu
1 km indywidualnie
sprint drużynowy
Maciej Sikora brak 200 m ze startu lotnego - eliminacje do sprintu
scratch
wyścig punktowy
1 km indywidualnie
wyścig eliminacyjny
Dominik Pawlowski Cyklomaniacy 200 m ze startu lotnego - eliminacje do sprintu
1 km indywidualnie
wyścig eliminacyjny
sprint drużynowy
Karolina Grzybowska NIEZRZESZONA scratch
wyścig punktowy
wyścig eliminacyjny